Ragnar'ın Lagertha'ya yaptığı 5 yanlış

Vikings'in son bölümünü izleyenler burada buluşuyor. Dizinin en tutkulu çiftinin ilişkisi nasıl dağıldı? Bu Ragnar'ın Lagertha'ya yaptıkları ne olacak?

Köylerini yağmalattı

Mütevazi köylerinde mutlu mesut, sakin bir hayat süren Lagertha ve Ragnar başlarına geleceklerden henüz haberleri yoktu. Ragnar’ın hırsı ve gizemli rüyaları onu İngiltere’ye gerçekleştirdiği keşiflere yöneltti. Bu yolda bolca düşman edinen Ragnar’ın köyü de yağmalandı. Lagertha’nın andığı işte o güzel köy yok olup gitti.

Başka kadınlarla aldattı

Dizinin sıkı takipçileri Ragnar’ın en büyük aşkının Lagertha olduğu konusunda hemfikirdir. Ancak bu büyük aşk, Ragnar’ın bir prenses olan Aslaug’a da aşık olmasına engel olmadı. Ragnar, birçok çocuğunu da dünyaya getiren Aslaug ile evlendi. Bu evlilik Lagertha’nın tüm kaderini değiştirdi.

Ailesini Kattegat’ta terk etti

Ragnar, İngiltere ve Fransa seferleri sırasında Kattegat’ı geride bırakarak, başına o sırada hamile olan Lagertha’yı bıraktı. Ragnar’ın yokluğunda Kattegat’ta birçok trajedi ve çeşitli salgın hastalıklar yaşanarak köyün yarısı hayatını kaybetti.

Bjorn’ü hep tehlikeye attı

Bjorn’un bugün büyük bir savaşçı olmasında Ragnar’ın katkısı görmezden gelinemez. Ancak Ragnar, Bjorn’u daha minik bir çocukken bile en önce cephelerde savaşmasına izin verdi ve bunu destekledi. Tahmin edersiniz ki bu durum Lagertha ile yine aralarını açtı.

Evliliklerini sonlandırdı

Ragnar ile Lagertha arasında ne olursa olsun bu iki tutkulu çift her zaman barışmanın yolunu buldu. Birer savaşçı ve dost olarak her zaman birbirlerini affettiler. Ancak Ragnar’ın Aslaug ile evlenmesi ve ondan olan çocuklarını tercih etmesi, Lagertha’nın kalbinde asla tamiri olmayan yaralar açtı. İlişkileri bu noktadan sonra asla eskisi gibi olmadı.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam