DMAX'te Ağustos ayı boyunca canavarlar ekranı ele geçiriyor! 👾😱 Üstelik bunlar yatağın altında saklanan türden canavarlar değil. Gerçek canavarlarla tanışmaya cesaretin varsa, bu ay Çarşamba akşamları 21:55'te ve hafta içi her gece 01:05'te DMAX'e bekleriz. 

"İNSAN YİYEN"LER ÇARŞAMBA AKŞAMLARI DMAX'TE

Peki, Canavar Ayı'nda bizi neler bekliyor? Dünyanın en tehlikeli ve ölümcül canlılarını ekrana getirecek programları keşfetmek için okumaya devam...

1. İNSAN YİYEN DEV MÜREKKEP BALIĞI

dev mürekkep balığı DMAX

Karanlık sularda saklanan efsanevi deniz canavarı gerçek olabilir mi? Balıkçı ve gemicilerin tüyler ürperten hikayelerini ekrana getieren İnsan Yiyen Dev Mürekkep Balığı 1 Ağustos Çarşamba 21:55'te. 

 

2. İNSAN YİYEN ZOMBİ KEDİLER

18-07/30/buyukkediler.jpg

Yeni bir virüs, gezegenin en tehlikeli yırtcılarının insanları avlamaya başlmasına neden oluyor. Tüyler ürperten gerçek hikayleri ekrana getiren İnsan Yiyen Zombi Kediler 8 Ağustos Çarşamba 21:55'te. 

 

3. İNSAN YİYEN SÜPER KURTLAR

insan yiyen süper kurtlar DMAX

Bu nefes kesen belgeselde sayıları ve oluşturdukları tehdit hızla artan muhteşem yırtıcılar ekrana geliyor. İnsan Yiyen Süper Kurtlar 15 Ağustos Çarşamba 21:55'te.

 

4. İNSAN YİYEN DEV TİMSAH

18-07/30/devtimsah.jpg 

Filipinler'de dehşet saçan dev bir timsah, cesur bir avcı ekibi tarafından yakalandı. Fakat herkesin aklında bir soru var: Doğru timsahı yakalamayı başardılar mı? Bataklıkta daha büyük ve daha ölümcül bir timsah saklanıyor olabilir mi? İnsan Yiyen Dev Timsah 23 Ağustos Çarşamba 21:55'te. 

 

5. İNSAN YİYEN MÜTHİŞ YILAN

insan yiyen müthiş yılan DMAX

Karşınızda gerçek bir canavar: Afrika Kaya Pitonu. İnsan Yiyen Müthiş Yılan 30 Ağustos Çarşamba 21:55'te.