Ringlerin efsanevi boksörü Mike Tyson, bu kez ringi su altına taşıyor ve dev bir köpekbalığı ile mücadele etmeye hazırlanıyor.

mike tyson 
Tyson Köpekbalığına Karşı programında, iki ağırsıklet su altında güçlerini ispatlayacak. Bu unutulmaz karşılaşmada Mike Tyson, bir araştırma için köpekbalığını nakavt etmeye çalışacak. Devlerin çarpışmasında hiçbir köpekbalığının zarar görmediğini ya da ‘ısırılmadığını’ hatırlatalım.

mike tyson 
Korkularıyla yüzleşmek için bu teklifi kabul ettiğini söyleyen Tyson, “54 yaşında biri olarak ringe geri dönmekten korkuyorum. Bu mücadele sayesinde her şeyin üstesinden gelebileceğimi ve bana hiçbir şeyin engel olamayacağını gördüm” ifadelerini kullandı.

mike tyson

Tyson, bilimsel bir araştırmanın parçası olarak, Bahamalar ’da 150 metre derinliğe kafessiz olarak dalış gerçekleştirecek.

mike tyson
Ringe her zaman korkusuzca çıkan ve asla mücadeleden kaçmayan Tyson, dev köpekbalığıyla karşılaşmadan önce hayatının en büyük korkularından birini yaşıyor. Tyson, yolculuğa başlarken o kadar geriliyor ki dalış öncesi teknede küçük bir kusma kazası geçiriyor.

mike tyson
Daha önce ringte rakibi Evander Holyfield’in kulağını ısıran Mike Tyson, bakalım köpekbalıklarıyla ilk karşılaşmasında neler yaşayacak?

mike tyson

TYSON KÖPEKBALIĞINA KARŞI 27 EYLÜL PAZAR 23:55'TE SADECE DMAX'TE!

mike tyson