Kendi maceranı, kendin belirle!

Bu maceranın seni nereye götüreceği, senin yapacağın tercihlere bağlı. Farklı maceraları keşfetmek ve daha çok puan kazanmak için oyunu tekrar oyna. Yarışma bittiğinde en fazla puanı kazanan sen ol, büyük ödülü kap! 😉

Yarışmaya katılmak için DMAX Turkiye Facebook sayfasına mesaj atabilirsin veya telefonundan Facebook Messenger uygulamasını açarak aşağıdaki QR kodu okutabilirsin. 

İyi şanslar! 

18-06/11/dmax-chatbot-qr2.png

 

1. DMAX CHATBOT nedir?

Türkiye'nin ilk Facebook Messenger ChatBot oyunu olan DMAX CHATBOT, iç içe geçmiş hikayelerden oluşan bir macera oyunu. 

 

2. DMAX CHATBOT nasıl oynanır?

Facebook Messenger uygulaması içinde, DMAX Facebook hesabına mesaj atarak oyuna başlayabilirsin. Karşına gelen seçenekler arasından yapacağın tercihler oyundaki gidişatını belirleyecek. Her tercih seni farklı bir hikayeye yönlendirecek ve elde ettiğin deneyimin karşılığında puan kazanacaksın. Yarışma devam ettiği sürece oyunu istediğin kadar, tekrar tekrar oynayabilirsin. Ayrıca olur da bir yerde takılırsan, menüden yardım alabilirsin.

 

3. Rozetler nedir ve ne işe yarar?

Yaptığın tercihler doğrultusunda kendini farklı sonlarda bulacak, bu sonlarda da 5 farklı rozetten birini kazanacaksın. Rozetler ödül yolunda en yüksek puanı yapmak için ihtiyacın olan en önemli şey. Oyunu ne kadar çok oynarsan, şansın o kadar artacaktır. Rozetlerin puanlarının farklı olduğunu da eklemiş olalım. 

 

4. Bonuslar nedir ve ne işe yarar?

Puanına puan katmak için işine yarayacak bir diğer şey de gidiş yolundan dolayı kazanacağın bonuslar. Bonusları ne zaman, nerede kazanacağın hiç belli olmaz, bu konuda ipucu veremeyiz. 🤐

 

5. Büyük ödül nedir?

Büyük ödül aylara göre değişiklik gösterebilir. Ama an itibariyle katılım koşullarında belirtilen tarihler arasında en yüksek puanı, ilk yapan yarışmacı God of War oyunlu Playstation 4 kazanacak! Kazanan yarışmacı ödülü almaya hak kazanabilmek için 18 yaşından büyük olmalı, Türkiye'de ikamet etmeli ve sayfamızı beğenmiş olmalı. Kazanma şartlarının tümüne katılım koşullarından ulaşabilirsiniz. 

 

6. Yarışma ne zaman sona erecek?

İlk yarışma 11 Haziran 2018 Pazartesi günü başlayacak, 11 Temmuz 2018 17:00'de sona erecek. 

 

7. Güncel puanımı nasıl görebilirim? 

Buraya ulaşmanı sağlayan menüye "Puanımı Göster" butonu yerleştirdik. Oradan puanını ve rozetlerini kontrol edebilirsin.

Puanını kontrol ettikten sonra karşına gelen ekranda "Macera Günlüğüm" butonu var, oradan da tüm maceralarının özetine ulaşabilirsin.

 

8. Oyunumuzu oynarken eğlendin mi? 

DMAX ChatBot yarışması nasıl olmuş?

  • Çok eğlendim!
  • Pek benlik değil...

DMAX ChatBot yarışması nasıl olmuş?

  • %75 Çok eğlendim!
  • %25 Pek benlik değil...

 

9. Şimdi DMAX programlarını keşfetmeye hazır mısın?

Beni oyuna ışınla!

 

10. "Şu an müsait değilim, sonra oynayacağım ama biraz DMAX izlerim. Canlı yayın neredeydi?"

Seni böyle alalım; CANLI YAYIN