Seni öncelikle yepyeni Popcorn Kuşağı ile tanışıralım 👇

NİSAN AYI BOYUNCA POPCORN KUŞAĞI'NDA HANGİ FİLMLER VAR? 🎥

Steven Soderberg imzalı ve adeta bir ünlüler geçidi Ocean's serisinin tümü DMAX ekranlarında olacak. Brad Pitt, Matt Damon, George Clooney, Al Pacino, Catherine Zeta-Jones ve Julia Roberts ile büyük soyguna hazırsanız, 3 Nisan'dan itibaren her cuma 21:55'te DMAX'te buluşuyoruz. 

ocean 11

Sadece bir Ocean's yetmez dedik, Ocean's 12 ve Ocean's 13 yine DMAX'te olacak.

İZLEMEDEN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER

-Oyuncular Ocean's 11'in çekim aralarında kumar oynamaya devam ettiler. Bu maceranın en çok kaybedeni George Clooney olmuş, en çok kazanan ise tam olarak bilinmiyor. Kimine göre Brad Pitt kimine göre Matt Damon...

-Yıldız kadrosuna rağmen düşük bir bütçeyle çekilen film için oyuncular kendi maaşlarından fedakarlık yaptı. Birçok oyuncu normal ücretlerinin aşağısında ödeme almayı kabul etti.

oceans 12

-Bruce Willis aslında Danny Ocean karekterini oynayacaktı. 2004'teki devam filmine konuk oyuncu olarak katılmak kısmet oldu.

-Julia Roberts ve George Clooney bu seriden önce hiç tanışmamışlardı.

oceans 12

OCEAN'S YETMEZ DAHA DAHA NELER VAR?

Sırada aksiyon, polisiye filmimiz "İlk Gün" var. Acemi bir polisin, Los Angeles'taki profesyonel bir timin içine girme macerası Denzel Washington ve Ethan Hawke gibi usta oyuncularla ekrana geliyor. "İlk Gün" 24 Nisan 21:55'te DMAX'te.

oceans 12

🍿Nisan ayı boyunca popcorn senden efsane filmler DMAX'ten.