19-02/12/32827_ep417_007-1.JPG

Tony Beets nereli?

Aslen Hollanda doğumlu olan Tony Beets, 60 yaşında. Bir çiftlikte büyüyen Beets, 1984 yılında eşiyle birlikte Kanada’ya yerleşti. Burada yeni bir hayatlarının temelini attı.

Tony Beets Altın Peşinde’ye ne zaman katıldı?

Tony Beets, Kanada’ya yerleştikten sonra kendini altın arayışının ortasında buldu Yukon bölgesindeki altın madenlerinde çalışmaya başlayan Beets, burada başarılı oldu. Şu an Kanada’nın en büyük altın madencilerinden biri olarak anılıyor. Tony Beets, Altın Peşinde serisine 2. sezonla birlikte dahil oldu. Tony, programda yer alanlara altın bulma konusunda tavsiyeler veriyordu. Programın sevilen karakterleri arasında yer alan Tony, eski usul altın arama tekniklerine inanıyor.

19-02/12/32524_023.JPG

Aksi, huysuz, inatçı: Tony Beets

Tony Beets, inatçı ve aksi tavırlarıyla biliniyor. Belki de bu kadar ünlü olmasının nedenlerinden biri de budur. İşinde başarılı ancak birlikte çalışması da bir o kadar zor. Altın Peşinde’nin bir bölümünde Beets’in bir çalışanı sondaj alanını ateşe vererek ceza ödemek zorunda kalmıştı.

19-02/12/32524_019-1.JPG

Aile hayatı

Tony ve eşi Minnie’nin 4 çocuğu var. Minnie madenlerin muhasebe işlerini hallediyor. Çekimler bittiğinde Arizona’daki çiftliklerine dönüyorlar.

Tony Beets'in kişisel serveti ne kadar?

Tony Beets, sahip olduğu altın madenleriyle büyük bir servete sahip. Beets’in net varlıklarının değeri 5 milyon dolar geçiyor.