657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin Kazananları

657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri binlerce pehlivanın karşılaşmasının ardından 15 Temmuz'da final yaptı. Bu senenin başpehlivanı Orhan Okulu oldu!

Bilgehan Demir, Recep Tosun ve Gökhan Günaydın'ın sunumuyla DMAX'te canlı yayınlanan ve 2228 pehlivanın katılımıyla rekor kıran 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, kıran kırana mücadelelerin ardından sona erdi. Ve işte bu senenin kazananları! 

 

18-07/17/baspehlivan.png 

Başpehlivan

1. Orhan Okulu (Antalya)

2. Şaban Yılmaz (Samsun)

3. Ali Gürbüz (Antalya)

4. Serhat Balcı (Ordu)

 

18-07/17/basalti.png

Başaltı

1. Ertuğrul Dağdeviren (Balıkesir)

2. Furkan Durmuş Altın (Antalya)

3. Cengizhan Şimşek (Antalya)

3. Tanju Gemici (Kocaeli)

 

18-07/17/buyukorta.png 

Büyük Orta

1. Mevlüt Köken (Antalya)

2. Mustafa Doğan Özkaya (Antalya)

3. Yıldıray Akın (Kocaeli)

3. Rasim Saraç (Çorum)

 

18-07/17/kucukortabuyuk.png

Küçük Orta Büyük Boy

1. Ali İhsan Batmaz (Antalya)

2. Barış Bayav (Sakarya)

3. Yaşar Şan (Antalya)

3. Osman Hazar (Sakarya)

 

18-07/17/kucukortakucuk.png 

Küçük Orta Küçük Boy

1. Mehmet Ali Karacan (Isparta)

2. Tolga Odabaşı (Antalya)

3. Seçkin Duman (Kocaeli)

3. Osman Tokgöz (Samsun)

 

18-07/17/deste3.png

Deste 3 (Büyük)

1. Tufan Güzel (Antalya)

2. Süleyman Kozakoğulları (Antalya)

3. Atakan Makas (Edirne)

3. Engincan Akşit (Antalya)

 

18-07/17/deste2.png

Deste 2 (Orta)

1. Enes Doğan (Antalya)

2. Osman Kan (Antalya)

3. Efe Kölebaş (İstanbul)

3. Celal Bayar Çilenker (Antalya)

 

18-07/17/deste1.png

Deste 1 (Küçük)

1. Serdar Yıldırım (Sakarya)

2. Emre Akyıldız (Çanakkale)

3. Sefa Yılmaz (Zonguldak)

3. Emirhan Saygı (Samsun)

 

18-07/17/ayak.png

Ayak

1. Yıldıray Pala (İstanbul)

2. Ensar Bıyık (Ankara)

3. Furkan Güler (Kocaeli)

3. Sertaç Üngör (Sivas)

 

18-07/17/tozkoparan_2.png

Tozkoparan

1. Ömer Faruk Fırat (Tokat)

2. Erkan Şahin (Bursa)

3. Ozan Kıl (Muğla)

3. Ramazan Yıldız Çilenker (Antalya)

 

18-07/17/tesvik2.png

Teşvik 2

1. Doğukan Toprak (İstanbul)

2. Serhan Atalay (Antalya)

3. Hüseyin Şenel (Samsun)

3. Alperen Atar (Zonguldak)

 

18-07/17/tesvik1.png

Teşvik 1

1. Cengizhan Ramazan Doğan (İstanbul)

2. Muhammed Enes Özcan (Muğla)

3. Yasin Yeşil (Balıkesir)

3. Yusuf Kırat (Tokat)

 

18-07/17/minik2.png

Minik 2

1. Batuhan Kucur (İstanbul)

2. Muhittincan Çıkmaz (Samsun)

3. Arda Erkan Avcuoğlu (İstanbul)

3. Mertcan Yıldırım (Antalya)

 

18-07/17/minik1.png

Minik 1

1. Emre Atmaca (Çanakkale)

2. Güven Can Türkoğlu (Yalova)

3. Özer Özgür Aslan (İstanbul)

3. Salih Can Topçu (Antalya)  

 

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam