DMAX yıldızına Hollywood töreni

Yolda Ne Yiyoruz? programıyla bizleri lezzet yolculuğuna çıkaran Guy Fieri, artık resmi olarak bir Hollywood yıldızı oldu. Fieri, Şöhretler Kaldırımı'nda bir yıldıza sahip.

DMAX yıldızına Hollywood töreni

Lezzet uzmanı Guy Fieri, Hollywood'un başarılı ve ölümsüz isimleri arasında yer almayı başardı. Yolda Ne Yiyoruz? programıyla lezzetli tatların peşine düşen Guy Fieri, özel bir törenle yıldızına kavuştu. 

Guy Fieri'ye bu özel gününde ödülünü takdim eden isim ise yakın dostu Oscar'lı oyuncu Mathew McConaughey oldu. Ünlü aktör Fieri'yi Yolda Ne Yiyoruz? programıyla tanıdığını belirterek konuşmasında "O sırada karavanımla ülkeyi dolaşıyordum ve yeni bölümleri kaçırmamak için özel bir çaba harcıyordum. Sonunda Guy'ın telefonunu aldım ve gittiğim yerleri önceden söyleyerek ondan restoran tavsiyesi almaya başladım. Dostluğumuz böyle başladı" ifadelerini kullandı.

19-05/24/gettyimages-1145558392-1.jpg

Guy Fieri, ilk restoranını 1996 açtı. Fieri şu an Güney Afrika ve Dubai dahil dünyanın dört bir yanında 63 restorana ve 6 yemek kitabına sahip. Guy Fieri'nin lezzet maceraları için Yolda Ne Yiyoruz? bölümlerini dmax.com.tr'den izleyebilirsiniz.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam